LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH NA SZKOLENIA W RAMACH PROGRAMU „PROFESJA”

Drukuj

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zakończył rekrutację na szkolenia w ramach programu „Profesja”. Poniżej zostały zamieszczone listy zakwalifikowanych instytucji wraz ilością osób na dane szkolenie.

Miejsce szkoleń: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, ul. Bartkiewiczówny 93, 87-100 Toruń

Szkolenia rozpoczynają się o godz. 9.00 i kończą o godz. 15.00

 

 


Ośrodki zakwalifikowane na szkolenia  w dniu 28 października 2019r.

pn. „PRZEMOC WOBEC DZIECI. SPECYFIKA POMOCY DZIECKU KRZYWDZONEMU

Lp.

JEDNOSTKA

MIEJSCOWOSC

Ilość osób zakwalifikowanych na szkolenie

1

GOPS

JEŻEWO

1

2

GOPS

STOLNO

1

3

GOPS

TOPÓLKA

2

4

GOPS

WLK  NIESZAWKA

1

5

GOPS

CHEŁMŻA

1

6

GOPS

LISEWO

2

7

GOPS

KĘSOWO

2

8

GOPS

KSIĄŻKI

2

9

MGOPS

MROCZA

2

10

MGOPS

JABŁONOWO POM.

1

11

GOPS

LUBICZ

1

12

MGOPS

KOWALEWO  POM.

1

13

MGOPS

NAKŁO N/NOTECIA

2

14

MOPS

ŻNIN

1

 

 

 

Ośrodki zakwalifikowane na szkolenia  w dniu 6 listopada 2019r.

pn. „NAWIĄZYWANIE KONTAKTU I PRACA Z TRUDNYM KLIENTEM

Lp.

JEDNOSTKA

MIEJSCOWOSC

 Ilość osob zakwalifikowanych na szkolenie

1.     

GOPS

CHEŁMŻA

 2

2.     

MGOPS

JABŁONOWO POM

 1

3.     

GOPS

JEŻEWO

 1

4.     

GOPS

KĘSOWO

 2

5.     

MGOPS

KOWALEWO POM.

 2

6.     

GOPS

KSIĄŻKI

 2

7.     

GOPS

LISEWO

 1

8.     

GOPS

LUBICZ

 1

9.     

GOPS

ŁYSOMICE

 1

10.   

MGOPS

MOGILNO

 2

11.   

OPS

RYŃSK

 2

12.   

GOPS

SWIECIE N/OSA

 1

13.   

GOPS

TOPOLKA

 2

 

 

Ośrodki zakwalifikowane na szkolenia  w dniu 8 listopada 2019r.

pn. „OBOWIĄZUJĄCE  PRZEPISY PRAWNE W POMOCY SPOŁECZNEJ

 Lp.

JEDNOSTKA

MIEJSCOWOSC

Ilość osób zakwalifikowanych na seminarium

1.     

PCPR

BRODNICA

1

2.     

DPS

BROWINA

1

3.     

GOPS

BRZUZE

1

4.     

GOPS

BUKOWIEC

1

5.     

MOPS

BYDGOSZCZ

1

6.     

GOPS

CEKCYN

1

7.     

PCPR

CHEŁMNO

2

8.     

MOPS

CIECHOCINEK

1

9.     

GOPS

CZERNIKOWO

1

10.   

GOPS

DABROWA CHEŁMINSKA

1

11.   

GOPS

DOBRE

1

12.   

GOPS

DRAGACZ

1

13.   

MGOPS

GNIEWKOWO

1

14.   

MOPS

GOLUB DOBRZYN

2

15.   

PCPR

GRUDZIADZ

1

16.   

MOPR

GRUDZIADZ

1

17.   

MGOPS

IZBICA KUJ

1

18.   

GOPS

KĘSOWO

1

19.   

MGOPS

KOWALEWO  POM

1

20.   

GOPS

KSIAZKI

1

21.   

GOPS

LIPNO

1

22.   

PCPR

LIPNO

1

23.   

GOPS

LUBICZ

1

24.   

MGOPS

LUBRANIEC

1

25.   

PCPR

NAKŁO

1

26.   

GOPS

NOWA WIES WIELKA

1

27.   

GOPS

OSIĘCINY

1

28.   

OPS

SĘPÓLNO

1

29.   

MGOPS

SOLEC KUJ

1

30.   

GOPS

ŚLIWICE

1

31.   

GOPS

ŚWIECIE N/OSA

1

32.   

MOPR

TORUN

2

33.   

PCPR

TORUN

2

34.   

OPS

TUCHOLA

1

35.   

GOPS

UNISŁAW

1

36.   

PCPR

WĄBRZEŹNO

1

37.   

GOPS

WĄPIELSK

1

38.   

GOPS

WŁOCŁAWEK

1

39.   

MOPR

WŁOCŁAWEK

3

40.   

GOPS

ZAKRZEWO

1