Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

Przejdź do sekcji

Nagłowek strony

Aktualności

Współpraca z Fundacją Doktora Clowna

Metryka

  • Data 2026-07-29
  • Terapia śmiechem

W ostatnim czasie mieszkańcy Punktu opieki dla osób z niepełnosprawnościami z Ukrainy uczestniczyli w kolejnych zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z Fundacji Doktora Clowna.

Treść informacji:

W Punkcie opieki cyklicznie odbywają się spotkania w ramach terapii śmiechem, realizowane we współpracy z Fundacją Doktora Clowna. Cieszą się one dużym zainteresowaniem podopiecznych, którzy z radością i zaangażowaniem uczestniczą w przygotowywanych aktywnościach.

Podczas wizyt wolontariusze tworzą ciepłą, serdeczną atmosferę, wprowadzając do codzienności naszych mieszkańców wiele uśmiechu i pozytywnej energii. Poprzez gry, zabawy oraz różnorodne ćwiczenia aktywizujące zachęcają uczestników do wspólnego spędzania czasu i aktywnego udziału w zajęciach.

Animatorzy przygotowali ciekawy program dostosowany do możliwości i potrzeb mieszkańców. Uczestnicy chętnie brali udział w zabawach integracyjnych, ćwiczeniach ruchowych z wykorzystaniem kolorowych rekwizytów, konkursach z drobnymi upominkami, a także zabawach z balonami i ćwiczeniach zręcznościowych. Wszystkie aktywności sprzyjały współpracy, integracji grupy oraz budowaniu pozytywnych relacji.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Doktora Clowna za dotychczasową współpracę i z radością czekamy na kolejne wspólne spotkania.

Więcej informacji na temat działalności Fundacji można znaleźć pod adresem:https://www.drclown.pl/

Galeria zdjęć

  • Terapia uśmiechem
  • Terapia uśmiechem
  • Terapia uśmiechem

Wydarzenia ROPS