1 października 2022 roku w Barcinie zorganizowane zostaną I Wędkarskie Zawody Spławikowe w ramach projektu Trampolina 3. Będzie to pierwsza odsłona wędkarskich zmagań uczestników projektu, zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum w Barcinie.

Dotarliśmy na półmetek realizacji projektu pn. „Trampolina 3”. Jak zawsze na koniec edycji, klamrą spinającą różnorodność wsparcia dla naszych uczestników projektu były kursy zawodowe.

Młodzież uczęszczająca do Młodzieżowych Centrum rozpoczyna działania integracyjne jako element zajęć profilaktyczno-wychowawczych.  

Do 13 sierpnia do godziny 12.00 potrwa nabór uczestników do II edycji projektu pn. „Trampolina 3”.

Już w najbliższy piątek tj. 10.06.2022 roku, na Stadionie Miejskim w Toruniu, zorganizowany zostanie cykliczny turniej „Dzień sportu – Trampolina 3”.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu chciałby serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konferencji metodycznej zrealizowanej w dniach 25-26 maja 2022 r.

Wraz z najlepszymi życzeniami z okazji Dnia Dziecka, z radością chcielibyśmy poinformować o organizowanym przez nas Dniu Sportu, który odbędzie się 10.06.2022 r. o godzinie 10:00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu przy ul. gen. J. Bema 23/29. Wszystkich uczestników projektu pn.: „Trampolina 3” serdecznie zapraszamy!

Łącznie 40 osób z Młodzieżowych Centrów, pod czujnym okiem opiekunów, brało udział w warsztatach o charakterze resocjalizacyjno-terapeutyczno-edukacyjnym. Wyjazd spełnił oczekiwania nie tylko uczestników, ale i nasze. Sygnały jakie otrzymaliśmy od dzieci i młodzieży są bardzo pozytywne.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu serdecznie zaprasza na dwudniową konferencję metodyczną poświęconą narzędziom i metodom pracy kuratora z nieletnimi.

Uczestnicy projektu aktywnie spędzają okres przedświąteczny w ramach zajęć profilaktyczno-wychowawczych.