1 kwietnia 2023 r. na Strzelnicy Godawach odbyło się integracyjne spotkanie uczestników Młodzieżowych Centrów z Barcina, Inowrocławia i Bydgoszczy w ramach projektu Trampolina 3. Uczestnicy przybyli na zaproszenie MC w Barcinie, które było organizatorem profesjonalnych zawodów strzeleckich.

Uczestnicy projektu zmierzyli się w konkursie strzeleckim na celne oko. Konkurencje obejmowały strzelanie zarówno z broni krótkiej jak i długiej, ale także pierwszą pomoc przedmedyczną. Rywalizacja przebiegała pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy każdemu zawodnikowi udzielali dokładnego instruktażu. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz medale, a dla najlepszych strzelców przewidziane były nagrody rzeczowe w postaci gier planszowych oraz bogato ilustrowanego atlasu Ziemi Pałuckiej.

Dziękujemy za liczną obecność uczestników z Młodzieżowych Centrów, a w szczególności Panu Tomaszowi Kaniuce, opiekunowi MC w Barcinie za wzorową i fantastyczną organizację tego wspaniałego dnia, który – jak mamy nadzieję - wpisze się na stałe w harmonogram projektu Trampolina 3. Mimo chłodnych warunków pogodowych, podczas całego wydarzenia panowała świetna atmosfera. Instruktorzy ze Strzelnicy w Godawach podziękowali także wszystkim obecnym za wzorową postawę i zachowanie zasad bezpieczeństwa. Była to bardzo dobra okazja do integracji uczestników, ale przede wszystkim dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

 

Galeria zdjęć: