W dniu 6 października 2021 roku w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu odbyło się ósme spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego

W dniu 24 marca 2021 roku w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Toruniu odbyło się VII spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego.

W dniu 21 stycznia 2021 roku za pośrednictwem platformy Zoom odbyło się zdalne, VI spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego.

W dniu 2 marca 2020 roku w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu odbyło się V spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego.

W dniu 22 października 2019 roku w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu odbyło się IV spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego.

W dniu 23 lipca 2019 roku w siedzibie Brodnickiego Centrum Caritas przy ulicy Gajdy 3 w Brodnicy odbyło się III spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego.

W dniu 6 grudnia 2018 roku w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu odbyło się II spotkanie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego

W dniu 17 października 2018 roku w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu odbyło się pierwsze posiedzenie Wojewódzkiej Rady ds. Bezdomności i Wykluczenia Mieszkaniowego