Regionalny Ośrodek Polityki  Społecznej w Toruniu zaprasza na spotkanie sieciujące dedykowane spółdzielniom socjalnym z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Na spotkaniu omówione zostaną zmiany do ustawy o spółdzielniach socjalnych, które wchodzą w życie z dniem 31 marca 2018 roku. Temat omówiony będzie przez eksperta krajowego, Cezarego Miżejewskiego z Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych.

Podczas spotkania również zostanie wypracowane porozumienie na zawiązanie Kujawsko-Pomorskiej Sieci Współpracy Spółdzielni Socjalnych. Podpisane porozumienie o współpracy da możliwość  na wzajemne wsparcie merytoryczne, wymianę doświadczeń pomiędzy spółdzielniami socjalnymi oraz wypracowywanie wspólnych stanowisk. 

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 marca 2018r. w godzinach 1100-1615 w Akademickiej  Przestrzeni Kulturalnej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 14.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem na nr 56 657 14 61 bądź zeskanowany na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 marca br. Osoba do kontaktu w sprawie spotkań: Kamila Cichecka, tel. 56 657 14 60

  

Do pobrania:

 

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Koordynacja ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.