Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w projekcie WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI, realizowanym przez Stowarzyszenie WIOSNA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim.

W ramach projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI wspierane będą nowatorskie rozwiązania, które przyczynią się do zwiększenia się szans osób młodych, niepełnosprawnych lub z grupy 50+ na rynku pracy. Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy mają innowacyjne pomysły oraz chęć do działania i pragnienie zmiany warunków panujących na rynku pracy.

Autorzy najlepszych rozwiązań otrzymają granty w wysokości do 80 000 zł. Podczas realizacji projektu otrzymają również dodatkowe wsparcie w postaci specjalistycznych szkoleń, doradztwa grupowego i indywidualnego czy pomocy wolontariuszy.

Rekrutacja trwa od 9 marca do 7 kwietnia 2018r. Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie  www.rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator. Wyniki naboru dostępne będą na stronie.

 

Więcej informacji:

 WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

www.rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator  

Tel.: +48 785 501 436, +48 785 501 094

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.