Spotkanie poświęcone prezentacji dobrych praktyk oraz możliwości pozyskania środków z funduszy unijnych w ramach działań aktywnej integracji.

Zapraszamy na spotkanie Kujawsko-Pomorskiej Sieci Współpracy Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbędzie  się w dniu 9 kwietnia 2018r. w godz. 11.30-14.30 w siedzibie Regionalnego   Ośrodka   Polityki   Społecznej  w  Toruniu,  przy  ul. Bartkiewiczówny 93, sala nr 201 B (II piętro).

Głównym tematem spotkania będzie możliwość pozyskania środków z funduszy unijnych  w  ramach  działań  aktywnej  integracji.  W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Instytucji   Zarządzającej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Kolejnym punktem spotkania będzie prezentacja projektu pt. „My też jesteśmy aktywni 4” realizowanego przez Fundację Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "ARKADIA" w Toruniu. Projekt ma na celu zwiększenie możliwości wejścia na rynek pracy 28 osób z niepełnoprawnością intelektualną z terenu powiatów m. Toruń, toruńskiego i aleksandrowskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem na nr 56 657 14 61 bądź zeskanowany na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 kwietnia br. Osoba do kontaktu w sprawie spotkań: Kamila Cichecka, tel. 56 657 14 60.  W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele WTZ spoza Kujawsko-Pomorskiej Sieci Współpracy Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Koordynacja ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.

 

Do pobrania: