MYwToruniu.pl to portal internetowy redagowany przez samych seniorów w ramach działalności Fundacji Archipelag Inicjatyw z Torunia.

Dostępne są tam informacje w tematyce senioralnej, od bogatej oferty kulturalnej, integracyjnej, animacyjnej, po ofertę związaną ze zdrowiem i kondycją fizyczną. Seniorzy znajdą tam także aktualności toruńskie.

Wszystkie osoby 60+, które chciałyby współtworzyć portal zapraszamy na warsztaty dziennikarskie, które odbywają się w klubach seniora i innych miejscach spotkań seniorów na terenie całego Torunia. Prowadzą je m.in. kamerzysta, dziennikarz, logopeda oraz redaktor naczelny portalu MYwToruniu.pl. Uczestnicy warsztatów poznają tajniki i metody pracy dziennikarza oraz narzędzia, którymi się posługuje.

Zapisy na warsztaty dziennikarskie:

Tel. 737-465-446
lub:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Portal MYwToruniu.pl objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Torunia i współfinansowany jest ze środków otrzymanych w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Portal dostępny jest pod adresem: www.mywtoruniu.pl