Marketing i promocja z wykorzystaniem Znaku Zakup Prospołeczny to główny temat spotkania dla certyfikowanych tym Znakiem podmiotów ekonomii społecznej.

Znak Promocyjny Ekonomii Społecznej "Zakup Prospołeczny" na przestrzeni ostatnich lat stał się marką rozpoznawalną na terenie całej Polski. Z tego względu konieczne jest zorganizowanie dla przedstawicieli certyfikowanych podmiotów ekonomii społecznej spotkania z zakresu marketingu i promocji. Podczas spotkania przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej poznają podstawy marketingu oraz zarządzania wizerunkiem własnej marki. Użytkownicy Znaku dowiedzą się jak czerpać z niego korzyści, jak funkcjonują najnowsze kanały komunikacji pomiędzy sprzedawcą, a konsumentem oraz jak prowadzić własne portale internetowe by sprzyjały sprzedaży i komunikacji z konsumentami.

W ramach spotkania będzie możliwość zawiązania sieci współpracy podmiotów ekonomii społecznej wyróżnionych Znakiem "Zakup Prospołecznym". Certyfikowane podmioty zyskają szansę m.in. na promowanie wysokiej jakości usług i produktów oraz wymianę pozyskanych doświadczeń. Zawiązana sieć spowoduje również większą widoczność wyróżnionych podmiotów na płaszczyźnie krajowej,  co w konsekwencji może przełożyć się na wzrost zysków za oferowane produkty i usługi.

Spotkanie sieciujące podmioty ekonomii społecznej wyróżnione Znakiem „Zakup Prospołeczny” odbędzie się 12 czerwca 2018r. w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu, w godz. 9.30 – 14.45.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem na nr 56 657 14 61 bądź skan na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 czerwca 2018r. Osoba do kontaktu w sprawie spotkań: Kamila Cichecka, tel. 571 293 182. 

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu  pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Do pobrania: