Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu rozpoczyna cykl spotkań świadomościowych w tematyce chorób otępiennych, które potrwają do października br.

Na spotkaniach będzie można m.in.  dowiedzieć się jak przebiega diagnostyka chorób otępiennych, jak wygląda sytuacja osób chorych i ich rodzin, poznać problematykę otępień w kontekście profilaktyki i leczenia oraz zapoznać się z metodami aktywizacji osób chorych otępiennie.

Pierwsze z czterech spotkań pn. „Diagnostyka choroby otępiennej mózgu bazą do holistycznego wsparcia osoby chorej i jej opiekuna” odbędzie się jeszcze w lipcu – dokładnie 26 lipca 2018 r., od godz. 10:00.

Wszystkie spotkania poprowadzi Karolina Kramkowska - z wykształcenia kierunkowego pedagog w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, od blisko 10 lat związana z pracą z osobami starszymi i ich rodzinami. Obecnie doktorantka studiów pedagogicznych na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UKW w Bydgoszczy, a także pracownik dydaktyczny na Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu.

Zgłoszenia na spotkanie można dokonać do dnia 23.07.18 r.:

  • przesyłając kartę zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 56 657-14-61
  • telefoniczne pod nr tel. 56 657-14-69

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową lub telefonicznie.

 

Do pobrania: