Urząd Miejski w Grudziądzu, wspólnie z Grudziądzką Radą Seniorów i posłem na Sejm RP Tomaszem Szymańskim, organizuje obchody Grudziądzkiego Dnia Seniora. Impreza odbędzie się w sobotę 8 września 2018 r. (w godz. 14-18) w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 21 przy ul. Nauczycielskiej 19.

W ramach wydarzenia zaplanowano występy artystyczne mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, Domu Dziennego Pobytu i grudziądzkich klubów seniora. Jak co roku, aby uświetnić ten szczególny dla seniorów dzień, zaplanowano muzyczną niespodziankę - koncert gwiazdy.

Do udziału w wydarzeniu zaproszono m. in. partnerów programu „Grudziądzka Karta Seniora”, kluby seniora, Bibliotekę Miejską oraz Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża i Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu. Ponadto dla wszystkich uczestników spotkania przygotowany zostanie słodki poczęstunek i zimne napoje.

  

Opracowanie: ROPS Toruń na podstawie informacji nadesłanej przez Marlenę Kotlewską-Cegłowską, 
Kierownika Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Wsparcia Społecznego Wydział Spraw Społecznych Urząd Miejski w Grudziądzu

  

Do pobrania: