Zapraszamy na trzecie spotkanie świadomościowe z cyklu wykładów poświęconych chorobom otępiennym.

Tym razem poruszane będą kwestie problematyki otępień w kontekście profilaktyki i leczenia.

Na spotkanie zapraszamy 24 września br., od godz. 10:00.

Zgłoszenia na spotkanie można dokonać do dnia 20.09.18 r.:

  • przesyłając kartę zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 56 657-14-61
  • telefoniczne pod nr tel. 56 657-14-69

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową lub telefonicznie.

Do pobrania:

Wykład ten będzie jednym z przedsięwzięć w ramach Dni Alzheimerowskich w województwie kujawsko-pomorskim, odbywających się w związku z VII edycją Światowego Dnia Choroby Alzheimera pn. „Co 3 sekundy”. Wśród zaplanowanych wydarzeń są m.in. spotkania informacyjne, warsztaty, indywidualne poradnictwo, wykłady i różnego rodzaju hapenningi.

Już niebawem na naszej stronie zamieścimy kalendarium wydarzeń w ramach Dni Alzheimerowskich. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciach.

 

Poniżej krótka fotorelacja z ostatniego spotkania świadomościowego pn. „Opieka rodzinna nad osobą z chorobą otępienną”, które odbyło się 30 sierpnia br. w siedzibie ROPS w Toruniu.  Wśród uczestników spotkania znaleźli się m.in. pracownicy ośrodków pomocy społecznej, domów pomocy społecznej, środowiskowych domów samopomocy, dziennych domów pomocy z terenu województwa kujawsko-pomorskiego oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i stowarzyszeń działających w obszarze pomocy społecznej.

 

Galeria zdjęć: