Podczas II Forum Seniora podmioty ekonomii społecznej będą miały okazję zaprezentować swoje produkty i usługi.

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, we wtorek 25 września 2018 roku, odbędzie się II Forum Seniora. W ramach tego wydarzenia podmioty ekonomii społecznej mają możliwość zaprezentować swoje produkty i usługi. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości wszystkie podmioty działające w sferze ekonomii społecznej, organizacje oferujące jakieś dobra w formie odpłatnej lub nieodpłatnej działalności statutowej, a szczególnie: stowarzyszenia, fundacje, Centra Integracji Społecznej, Kluby Integracji Społecznej, spółdzielnie socjalne, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zakłady Aktywności Zawodowej oraz przedsiębiorstwa społeczne.

Możliwość uczestniczenia w II Forum Seniora daje szansę na zaprezentowanie swojej działalności, zdobycie nowych kontaktów i pozyskanie partnerów biznesowych do współpracy. To również szansa na zapoznanie mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego z podmiotami działającymi w sferze ekonomii społecznej oraz oferowanymi przez nich usługami i produktami.

W celu zgłoszenia chęci udziału w Targach i zaprezentowania stoiska wystawienniczego prosimy o kontakt z Panią Kamilą Cichecką, tel. 571 293 185, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..