Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje interdyscyplinarne studia podyplomowe pn. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie do udziału, w których zachęcamy kadrę pomocy społecznej z województwa kujawsko-pomorskiego.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku wychodząc na przeciw potrzebom zwiększenia fachowych, solidnie przygotowanych kadr pomagających rodzinom doświadczającym przemocy organizuje interdyscyplinarne studia podyplomowe
pn. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.

Celem interdyscyplinarnych studiów podyplomowych jest:

  • Przedstawienie przedmiotowej problematyki poprzez pryzmat aspektów psychologicznych, społecznych, prawnych oraz związanych z interwencją kryzysową.
  • Przygotowanie do udzielania interdyscyplinarnej pomocy osobom doświadczającym przemocy zarówno dorosłym jak i dzieciom oraz stosującym przemoc.
  • Podniesienie i nabycie umiejętności pomagania przez osoby pracujące w obszarze pomocy rodzinom uwikłanym w przemoc i rodzinom alkoholowym.
  • Przygotowanie słuchaczy do budowania strategii przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy w rodzinie w lokalnym środowisku.

Ukończenie tej formy kształcenia pozwoli na uzyskanie tytułu specjalisty w zakresie przeciwdziałania przemocy.

W sprawach rekrutacji na w/w studia można kontaktować się z Panią Iloną Rojewską
z Centrum Studiów Podyplomowych i Doskonalenia Zawodowego PWSZ we Włocławku,
tel. 668 075 543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dotyczące studiów podyplomowych znajdują się w załączonej informacji oraz na stronie internetowej

 http://cspidz.pwsz.wloclawek.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=40