Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza podmioty ekonomii społecznej o profilu gastronomicznym, cateringowym i przetwórczym na spotkanie branżowe. Spotkanie odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 10 w ROPS, przy ul. Bartkiewiczówny 93.

Spotkanie ma na celu upowszechnianie idei ekonomii społecznej wśród organizacji branżowych na poziomie regionalnym oraz nawiązanie współpracy podmiotów ekonomii społecznej o profilach: gastronomicznym, cateringowym lub przetwórczym z organizacją branżową.

Podczas spotkania przybliżona zostawanie idea klastra Spiżarnia Kujawsko-Pomorska oraz korzyści płynące z możliwości przystąpienia do niego. W ramach prezentacji dobrych praktyk przedstawiciele czterech podmiotów ekonomii społecznej, tj. Spółdzielnia Socjalna Spiżarnia Kujawska, Fundacja Pro Omnis, Fundacja Zdrowego Życia oraz Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi opowiedzą o swojej działalności. Elementem kończącym spotkanie będzie warsztat podsumowujący o możliwościach i korzyściach współpracy pomiędzy podmiotami ekonomii społecznej oraz organizacją branżową.

Chętnych zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem na nr 56 657 14 61 bądź skan na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 listopada 2018 r. Osobą do kontaktu w sprawie spotkań: Kamila Cichecka, tel. 571 293 185.

 

Do pobrania:

 

Spotkanie organizowane w ramach projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu  pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.