Po spotkaniach w czterech największych miastach regionu, pora by wykłady w ramach „Aktywnego i zdrowego seniora” dotarły do powiatów ziemskich. Tym razem zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Aleksandrowie Kujawskim.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się m.in. o korzyściach płynących z podejmowania aktywności fizycznej w wieku senioralnym,  w jaki sposób i jak najdłużej utrzymywać kręgosłup w dobrej kondycji oraz o zależności długości życia kobiet i mężczyzn.

  

Spotkanie odbędzie się 20 sierpnia 2019 r. Urzędzie Miasta Aleksandrów Kujawski przy ul. Słowackiego 8 , od godz. 10:00.

  

Zgłoszenia na spotkanie można dokonać do dnia 16.08.19 r.:

  • przesyłając kartę zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 56 657-14-61
  • telefoniczne pod nr tel. 56 657-14-69

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową lub telefonicznie.

Do pobrania:

W sierpniu odbędzie się jeszcze jedno spotkanie w powiecie brodnickim - w Brodnicy (27.08.19 r.). Można już się na nie zgłaszać – program będzie dostępny w późniejszym terminie.

Szczegółowe informacje nt. spotkań pod nr tel. 56 657-14-69.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Spotkania sfinansowane w ramach projektu „Pogodna jesień życia na Kujawach i Pomorzu – projekt rozwoju pomocy środowiskowej dla seniorów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.