Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu serdecznie zaprasza nauczycieli i wychowawców z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na organizowaną konferencję metodyczną.

Konferencja, połączona z warsztatami, będzie poświęcona problemom, z jakimi borykają się nastolatki przebywające w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych i Młodzieżowych Ośrodkach Socjoterapii, resocjalizacji, profilaktyczne społecznej oraz narzędziom pracy z trudną młodzieżą. Program spotkania obejmie także zagadnienia związane z zachowaniami ryzykownymi, cyberpornografią oraz nowymi substancjami psychoaktywnymi.

  

Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 października 2019 roku w Hotelu Filmar przy ulicy Grudziądzkiej 39-43 w Toruniu. Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 września 2019 roku. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Do pobrania:

 

Projekt „Wykluczenie – nie ma MOWy!”, Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 9 Solidarne społeczeństwo, Działanie 9.2 Włączenie społeczne, Poddziałanie 9.2.2 Aktywne włączenie młodzieży objętej sądowym środkiem wychowawczym lub poprawczym.