CENTRUM MEDYCZNE SIR MED w ramach projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej SirMED i pielęgniarska opieka długoterminowa w trosce o losy mieszkańców subregionu inowrocławskiego” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 uruchamia dzienny dom opieki medycznej oraz pielęgniarską opiekę długoterminową w domu pacjenta, które mają zapewnić opiekę dla osób niesamodzielnych.

DDOM zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną dla osób niesamodzielnych, które w ostatnim roku przebyły hospitalizację lub których stan zdrowia wymaga wzmożonej opieki pielęgniarskiej, nadzoru nad terapią farmakologiczną oraz kompleksowych działań usprawniających. Warunkiem jest zamieszkiwanie na terenie subregionu inowrocławskiego.  Korzystający z pomocy pacjenci oraz ich rodziny otrzymają profesjonalne wsparcie w radzeniu sobie z następstwami hospitalizacji czy chorób wieku podeszłego. DDOM dla grupy 15 osób będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 przy ul. Staropoznańskiej 131-133 w Inowrocławiu, zapewniając opiekę interdyscyplinarnego zespołu oraz całodzienny pobyt wraz z wyżywieniem.

 

Rodzaje wsparcia

  • Specjalistyczna opieka medyczna dla pacjentów w postaci usług DDOM-u
  • Pielęgniarska opieka długoterminowa świadczona bezpośrednio w domu pacjenta
  • Wsparcie edukacyjno-szkoleniowe dla opiekunów pacjentów.

 

ZGŁOSZENIA

Centrum Koordynacji projektu

tel. 603 882 808 lub 52 355 79 16

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Organizator projektu

CENTRUM MEDYCZNE SIR MED Sp. z o.o.

Inowrocław 88-101, ul. Staropoznańska 131-133