Zapraszamy do zgłoszenia się po BEZPŁATNY podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi „Opiekun szyty na miarę”.

Poradnik jest zbiorem wieloletnich doświadczeń autorek w pracy z osobami chorymi i ma na celu dostarczyć opiekunom praktyczne rozwiązania, które posłużą w codziennej opiece nad chorymi. Poradnik mogą otrzymać osoby w wieku 60+, które opiekują się osobami z chorobami otępiennymi. Wiek osoby zgłaszającej identyfikowany będzie na podstawie daty urodzenia.

Poradnik można otrzymać wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.wyspypamieci.com.pl lub wysyłając mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W tytule maila należy wpisać: „Podręcznik” oraz podać: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, datę urodzenia, oświadczenie, że sprawuje się opiekę nad osobą z chorobą otępienną, zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Wyspy Pamięci oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (RODO).

Poradnik powstaje w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych
na lata 2014 – 2020. Ilość podręcznik do dystrybucji wynosi 1 000 sztuk.