Poniżej zamieszczamy informacje o najbliższych wydarzeniach, organizowanych lub współorganizowanych przez Włocławski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

  • W czwartek 14 lutego 2019 roku, godz. 17.00, w restauracji CASINO przy ul. Żytniej, odbędzie się zabawa karnawałowa. Zapisy w sekretariacie WUTW do dnia 8 lutego. Koszt 57 zł/os, ale może ulec zmianie w zależności od liczby chętnych.
  • „Dobre praktyki w samorządzie” - to temat wykładu, jaki wygłosi dla seniorów skupionych wokół Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku dr Marek Wojtkowski, Prezydent Włocławka. Tym wykładem WUTW rozpocznie w drugim semestrze roku 2018/2019 cykl poniedziałkowych spotkań z ciekawymi ludźmi i rozmów o rzeczach ważnych. Wykład dr Marka Wojtkowskiego odbędzie się 11 lutego o godzinie 11.00 w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Nowomiejskiej 25.  Dyrekcja CKZiU we Włocławku oraz Zarząd WUTW serdecznie zapraszają.
  • Włocławski UTW przypomina o konieczności zapisywania się na zajęcia w II semestrze roku akademickiego 2018/2019:

- języka angielskiego,

- języka niemieckiego,

- zajęć na basenie,

- gimnastyki rehabilitacyjnej,

- zumby,

- aerobiku,

- zajęć gimnastycznych „Aktywny Senior”,

- kursu fotograficznego.

Zajęcia w II semestrze zostaną rozpoczęte pod warunkiem zebrania minimalnej liczby uczestników w grupie. Prosimy więc o zgłaszanie swojego uczestnictwa telefonicznie pod numerem telefonu 54 232 99 56 lub osobiście. Specjalnie dla Państwa w ferie zimowe sekretariat czynny od 10.00 do 13.00. O terminie pierwszych zajęć powiadomimy telefonicznie.