Dwór Artusa zaprasza wszystkich seniorów (najlepiej wraz z wnukami) na niezwykły koncert, który odbędzie się we wtorek 22 stycznia 2019 roku.

Toruńska muzykująca rodzina Bojarczuk zaprezentuje wspaniałą wiązankę najpiękniejszych melodii, piosenek i tematów, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Zabrzmią więc takie hity jak:  To ostatnia niedziela, Powróćmy jak za dawnych lat, Prześliczna wiolonczelistka, Pamiętasz była jesień, Mimozami, Żółte kalendarze, a także prześliczne melodie z polskich filmów (Noce i Dnie, Polskie drogi). Udany muzyczny wieczór gwarantowany!

Rodzina Bojarczuk to utalentowana muzyczna familia, która od zawsze związana była z muzyką. Mama - Dorota to utytułowana wiolonczelistka i pedagog (ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku i Konserwatorium w szwajcarskiej Lucernie). Od lat związana jest m.in. z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną i Zespołem Szkół Muzycznych w Toruniu. Tata - Tomasz to utalentowany aranżer, kompozytor, akordeonista, organista i … trębacz. Studiował w Akademii Muzycznej w Gdańsku, Jazz & Rock Schule w niemieckim Freiburgu, na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Synowie po rodzicach odziedziczyli pasję do muzyki. Michał (21 lat) uczył się grać w toruńskiej szkole muzycznej na fortepianie i kontrabasie, zaś obecnie jest studentem Akademii Morskiej w Gdyni. Łukasz (16 lat) z pasją gra na fortepianie, gitarze i perkusji. Obecnie uczy się, by zostać technikiem programistą. Najmłodszy Błażej (10 lat) uczęszcza do klasy pływackiej w SP 8 w Toruniu. Gdy nie pływa, uczy się grać na gitarze w Szkole Muzycznej w Górsku. Państwo Bojarczuk tak oto mówią o sobie: Kochamy grać i śpiewać. Jeśli nasze granie i śpiewanie daje chwilę szczęścia, wspomnień, wzruszenia, uśmiechu innym ludziom, to jest to dla nas najwspanialszą nagrodą.

Bilety kosztują 25 (ulgowy) i 30 zł. Dostępne są tutaj.

Źródło: mywtoruniu.pl, fot: artus.torun.pl