Fundacja Rozwijalnia zaprasza na otwarcie charytatywnego sklepu, mieszczącego się przy ul. Chełmińskiej 5 w Wąbrzeźnie. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 1 lutego o godz. 10.  W sklepie będzie można kupić ubrania, książki, płyty, ceramikę, biżuterię, maskotki i oryginalne drobiazgi, przekazane fundacji przez darczyńców.

Dochód ze sprzedaży przeznaczany będzie m.in. na działania prozdrowotne oraz rozwój mieszkańców Wąbrzeźna  i powiatu wąbrzeskiego - dzieci, młodzieży i dorosłych - poprzez kulturę, sztukę i sport. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 oraz w soboty w godz. 9-13.

- Fundusze, które uzyskamy ze sprzedaży przekazanych rzeczy, przeznaczymy na cele statutowe Fundacji „Rozwijalnia” oraz cele charytatywne - zapewnia jej prezes Karolina Szczesiak-Sulikowska.

Przypomnijmy, że Fundacja Rozwijalnia powstała w sierpniu 2018 roku, a pod koniec listopada została przekształcona w przedsiębiorstwo społeczne. W ramach fundacji funkcjonuje Szkoła Jogi Dobra Droga (warsztaty jogi i relaksacji) oraz Kraina Dobrej Zabawy (zajęcia i urodziny dla dzieci). Więcej o Fundacji Rozwijalnia można przeczytać na stronie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej TŁOK.