Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy UTP w Bydgoszczy zaprasza, w imieniu prezydenta miasta, na spotkanie, w związku z trwającymi konsultacjami społecznymi w sprawie rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski.

Tematem spotkania będzie możliwość realizowania, w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, zadań skierowanych bezpośrednio do seniorów. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 lutego 2019 roku, o godzinie 13.00, w sali nr 5 bydgoskiego Ratusza przy ul. Jezuickiej 1. Na zgłoszenia osób zainteresowanych spotkaniem w Ratuszu, organizatorzy czekają do 11 lutego 2019 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu: 52 374-92-74..

Przedstawiciele Urzędu Miasta zapraszają ponadto do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Chcą poznać opinie mieszkańców związane z tym programem.

W ankiecie mieszkańcy odpowiadają na szereg pytań dotyczących m.in. projektów osiedlowych i ponadosiedlowych, zmiany formularza zgłoszeniowego projektu, czy też roli Rad Osiedla w BBO. Ankieta w wersji elektronicznej znajduje się na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo.

Źródło: bydgoszcz.pl