Forum Seniora organizowane przez redakcję „Gazety Pomorskiej” to doskonała okazja dla podmiotów ekonomii społecznej (PES), aby zaprezentować swoje produkty i usługi, a także zdobyć nowe kontakty i poszerzyć grono partnerów biznesowych.

Najbliższe Forum odbędzie się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym we wtorek 5 marca 2019 roku. W ramach tego wydarzenia podmioty ekonomii społecznej z całego regionu będą miały możliwość zaprezentować swoje produkty i usługi. Mogą w tej kwestii liczyć na wsparcie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu, który ma w planach wynajęcie powierzchni wystawienniczej i po raz kolejny udostępnienia jej PES-om. Zapraszamy zatem do skorzystania z tej możliwości. Z oferty mogą skorzystać podmioty działające w sferze ekonomii społecznej, organizacje oferujące jakieś dobra w formie odpłatnej lub nieodpłatnej działalności statutowej, a szczególnie: stowarzyszenia, fundacje, Centra Integracji Społecznej, Kluby Integracji Społecznej, spółdzielnie socjalne, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zakłady Aktywności Zawodowej oraz przedsiębiorstwa społeczne.

Uczestnictwo w III Forum Seniora to szansa na zaprezentowanie swojej działalności oraz zdobycie nowych kontaktów i pozyskanie partnerów biznesowych. O tym także warto pamiętać!

W celu zgłoszenia chęci udziału w targach i zaprezentowania stoiska wystawienniczego prosimy o kontakt z pracownikiem ROPS-u Radosławem Kowalskim, tel. 571 293 185, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia - należy wypełnić formularz on-line.