Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Kujawsko-Pomorskiej Sieci Współpracy Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbędzie się w czwartek 28 lutego w godz. 10.00 - 13.00 w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Toruniu, przy ul. Bartkiewiczówny 93 (sala konferencyjna 201 na II piętrze).

Podczas spotkania zostaną omówione sprawy organizacyjne sieci oraz formy wsparcia dla nich w ramach projektu „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim”, m.in. zaplanowane krajowe wizyty studyjne. Omówione zostaną też kwestie dotyczące współpracy w ramach sieci i jej promocji na zewnątrz.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie do dnia 25 lutego br. elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Kujawsko-Pomorska Sieć Współpracy Warsztatów Terapii Zajęciowej liczy obecnie 26 członków. Zgodnie z podpisanym porozumieniem, sieć ma charakter otwarty i w każdym momencie przystąpić mogą pozostałe Warsztaty Terapii Zajęciowej z terenu województwa. Warunkiem jest złożenie do ROPS stosownego formularza (w załączeniu) oraz podpisanie Porozumienia. Dodajmy, że w spotkaniu 28 lutego mogą wziąć udział także przedstawiciele WTZ sieci.

 

Zapraszamy na spotkanie!

 

Osoba do kontaktu w sprawie spotkań: Kamila Cichecka, tel. 571 293 185 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..