Fundacja Makowo ze Świecia realizuje, w okresie od lutego do lipca bieżącego roku, projekt „Biznes i społeczeństwo – promocja ekonomii społecznej w powiecie świeckim”.

Projekt skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego (JST), podmiotów ekonomii społecznej (PES) oraz do mieszkańców powiatu świeckiego, którzy potrzebują wsparcia w aktywizowaniu się na rynku pracy oraz działalności na rzecz społeczności lokalnej.

W ramach projektu zaplanowane zostały: warsztat na temat przedsiębiorczości społecznej, wizyty studyjne w przedsiębiorstwach społecznych, współpraca z animatorem przedsiębiorczości społecznej, szkolenia, seminaria oraz współpraca z ekspertem ds. budowy partnerstw w obszarze przedsiębiorczości społecznej.

Szczegółowe informacje na stronach www.fundacjamakowo.pl oraz www.4es.com.pl. Kontakt – tel. 601 908 074, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Projekt jest realizowany przez Fundację Makowo przy współpracy z 4ES Non Profit Sp. z o.o. w ramach: „Od A_ktywności do Z_aradności – projekt grantowy w powiecie świeckim” Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”