Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Społecznego „Młodzi dla Brodnicy” zaprasza do udziału  w  Brodnickich Targach Ekonomii Społecznej które odbędą się 11 maja 2019 r. w godz. 15.00 - 20.00 na Przedzamczu (ul. Zamkowa 1) w Brodnicy.

Wydarzenie będzie częścią Festynu Małych Ojczyzn, organizowanego przez miasto Brodnica i gminy powiatu brodnickiego.

Do udziału organizatorzy zapraszają podmioty ekonomii społecznej z terenu województwa kujawsko-pomorskiego które podczas imprezy chcą zaprezentować swoje działania oraz promować i sprzedawać produkty.

Targi mają na celu przybliżenie społeczności lokalnej istoty ekonomii społecznej oraz zaprezentowanie wyrobów podmiotów ekonomii społecznej funkcjonujących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Prezentacja podmiotów ekonomii społecznej na targach pozwoli zaznaczyć ich obecność na lokalnym rynku oraz zwiększa świadomość konsumentów na temat posiadanej przez nich oferty handlowej.

W programie targów m.in.:

- stoiska informacyjno-promocyjne podmiotów ekonomii społecznej,

- stoiska wystawiennicze podmiotów ekonomii społecznej,

- miasteczko zabaw dla dzieci,

- warsztaty tematyczne

Udział w Targach Ekonomii Społecznej dla wystawców i odwiedzających jest bezpłatny. Wszyscy wystawcy wyrażający chęć udziału w Targach  proszeni są o wypełnienie, do 26 kwietnia 2019 roku, załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje i kontakt z przedstawicielami Organizatora: Iwona Sugalska – 511 262 324, Małgorzata Trędowska - 661 315 958.

 

Do pobrania: