Lubisz spędzać czas poza domem w otoczeniu przyrody, poznawać nowych, ciekawych ludzi, rozwijać zdolności manualne, kleić, malować, ciąć i szlifować, a do tego mieszkasz w Toruniu i masz ukończone 65 lat?

Nie czekaj! Zgłoś się do projektu ARTYSTYCZNY KOROWÓD, realizowanego przez Stowarzyszenie Tilia w Toruniu.  Dla uczestników projektu przygotowano:

  • 40 h warsztatów plastycznych,
  • 32 h warsztatów ogólnorozwojowych,
  • 30 h z psychologiem,

Warsztaty organizowane będą na terenie Osady Leśnej na Barbarce w Toruniu w formie dwóch 5-cio dniowych plenerów malarskich, od poniedziałku do piątku w następujących terminach: od 15 do 19.07.2019 r. oraz od 22 do 26.07.2019 r.

Organizatorzy gwarantują: dobrą zabawę i smaczny posiłek, profesjonalnych prowadzących oraz bezpłatne materiały niezbędne do przeprowadzenia fantastycznych warsztatów.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonu 56 657 60 89 lub 85. Więcej informacji: www.tilia.org.pl, www.szkola-lesna.torun.pl.

Uwaga!

  • Bezpłatne warsztaty organizowane są dla osób, które ukończyły 65 rok życia, są zagrożone wykluczeniem społecznym lub ubóstwem tj. osobami niesamodzielnymi ze względu na wiek, wymagającymi opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego.
  • Osoby mieszkające w dzielnicach Chełmińskie, Na Skarpie i w Kaszczorku nie mogą brać udziału w projekcie.
  • W przypadku projektów realizowanych ze środków LGD „Dla Miasta Torunia” uczestnik nie może brać udziału w więcej niż 1 projekcie realizowanym w ramach tego samego naboru.

Źródło: tilia.org.pl

Plakat korowodu artystycznego