Szanowni Państwo, Drodzy Seniorzy oddajemy w Państwa ręce już siódme wydanie Informatora dla Seniora. Publikację o kujawsko-pomorskiej infrastrukturze pomocowej, zdrowotnej, edukacyjnej i kulturalnej dedykowanej osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym. Wyjątkowo tegoroczne wydanie zostało przygotowane w wersji elektronicznej.

Aktualna sytuacja epidemiczna wymusiła na Nas przeformułowanie zadań i działań skierowanych do Państwa. W pierwszej kolejności musimy myśleć o Państwa zdrowiu i bezpieczeństwie. Dlatego treści Informatora także dostosowaliśmy do bieżących potrzeb i oczekiwań. Znajdą tu Państwo m.in. zagadnienia dot. wsparcia dedykowanego osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym – w związku z epidemią koronawirusa – realizowanego przez samorządy gminne i miejskie naszego województwa.

Mamy nadzieję, że przedstawione treści ułatwią Państwu odnalezienie instytucji, która zaoferuje oczekiwaną pomoc i wsparcie oraz, że Informator będzie źródłem informacji, ale też i inspiracji dla seniorów i różnych instytucji działających na rzecz osób starszych i ich zrzeszających.

  

Zapraszamy do lektury.

 

Do pobrania: