Jesteś uczniem szkoły średniej w naszym województwie? Wykaż się kreatywnością i nagraj film lub zrób prezentację o ekonomii społecznej na Pomorzu i Kujawach! Na najbardziej pomysłowych czekają atrakcyjne nagrody.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zapraszają uczniów szkół średnich z województwa kujawsko - pomorskiego do udziału w Konkursie wiedzy o ekonomii społecznej. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o ekonomii społecznej wśród uczniów, poznawanie mechanizmów przedsiębiorczości społecznej oraz budowanie postaw proprzedsiębiorczych.

W konkursie nagrodzona będzie przede wszystkim pomysłowość młodych mieszkańców naszego regionu. Konkursowym zadaniem będzie nagranie spotu filmowego, promującego ekonomię społeczną województwa kujawsko – pomorskiego lub stworzenie multimedialnej prezentacji o ekonomii społecznej w naszym regionie. Na najbardziej kreatywnych czekają cenne nagrody rzeczowe. Termin składania prac: 22 maja 2021 r.

Zachęcamy uczniów i ich opiekunów do zapoznania się z przygotowanymi materiałami oraz regulaminem konkursu (wszystkie dokumenty w załączniku), a następnie do wzięcia w nim udziału. Formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie znajduje się tutaj.

Konkurs objęty został Honorowym Patronatem  Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbiety Piniewskiej oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

 

Ze względu na zagrożenie epidemiczne spowodowane pandemią COVID-19, konkurs będzie przeprowadzony w formie zdalnej.

  

Dokumenty do pobrania: