Społeczne zamówienia publiczne – to temat BEZPŁATNYCH warsztatów dla kadry jednostek samorządów terytorialnych, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, podmiotów ekonomii społecznej i ośrodków wsparcia ekonomii społecznej, na które zaprasza Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.

Warsztaty zostaną zorganizowane dla trzech grup w terminach: 9, 15 i 16 czerwca 2021 roku. Odbędą się w formie on-line, za pośrednictwem platformy ZOOM.

Uczestnicy warsztatów zostaną zapoznani z ideą społecznych zamówień publicznych oraz z rozwiązaniami, które pozwalają uwzględniać aspekty społeczne przy udzielaniu zamówień publicznych, poznają także praktyczne możliwości stosowania społecznych zamówień publicznych do wspierania rozwoju ekonomii społecznej. Będzie też mowa o zmianach w Prawie zamówień publicznych, które obowiązują od początku tego roku, w kontekście stosowania aspektów społecznych.

Warsztaty poprowadzi pan Tomasz Schimanek, ekspert ds. ekonomii społecznej i społecznych zamówień publicznych. Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy przede wszystkim te osoby, które w swojej pracy zajmują się zamówieniami publicznymi.

 

Szczegółowy program warsztatów – w załączniku [pdf, 240KB]. Warsztaty rozpoczną się o godz. 9, a zakończą o godz. 14.10.

 

Rekrutacja na warsztaty trwa do 4 czerwca. Formularz rekrutacyjny dostępne są tutaj.

 

O zakwalifikowaniu się decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby chętnych zakwalifikowane zostaną nie więcej niż dwie pierwsze zgłoszone z jednego podmiotu/jednostki.

 

O wynikach rekrutacji zainteresowani zostaną powiadomieni najpóźniej dwa dni przed terminem warsztatu, a w dzień poprzedzający spotkanie osoby zakwalifikowane otrzymają, na podany w rejestracji adres mailowy, link do uczestnictwa w warsztacie.

 

Osoba do kontaktu - Radosław Kowalski, tel. 501 604 113, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Plik do pobrania: