Zapraszamy na Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej, które w tym roku odbędzie się formule online, w dniach 19, 20, 26 i 27 października. To już 11 edycja naszego Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej.

Udział we wszystkich panelach podczas tegorocznego Forum będzie możliwy poprzez stronę internetową www.conectio.pl/wydarzeniaonline/rops, bez konieczności logowania się i wcześniejszej rejestracji.

Do wirtualnego studia zaprosimy gości z partnerskiego regionu Veneto we Włoszech, Dywizji ds. Rozwoju Włączenia Społecznego w Departamencie ds. Ekonomicznych i Społecznych ONZ, Międzynarodowej Federacji Rozwoju Rodziny, Dyrekcji Generalnej Zdrowie i Bezpieczeństwo Żywności Komisji Europejskiej.

Ponadto poruszymy tematy związane z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością intelektualną, instrumentami wsparcia dla rozwoju podmiotów ekonomii społecznej oraz udziałem ludzi młodych w działaniach prospołecznych.

Zapraszamy również do części wystawienniczej podmiotów ekonomii społecznej regionu w formie e-targów, na platformie internetowej. W „okienkach czasowych” umożliwiony zostanie kontakt w czasie rzeczywistym, w formie wideokonferencji lub live-czatu, z przedstawicielami podmiotów.

Tegoroczne wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbiety Piniewskiej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

 

Do pobrania:

Program Forum [ jpg, 718KB]