Międzynarodowa sieć reprezentująca przedsiębiorstwa społeczne działające na rzecz ponownego wykorzystania, naprawy i recyklingu RREUSE zaprasza na 20. jubileuszową konferencję zatytułowaną „Ewolucja przedsiębiorstw społecznych w gospodarce cyrkularnej. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość”.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 16 listopada 2021 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 w formule online i będzie prowadzone w języku angielskim.

Konferencja będzie miała na celu podjęcie debaty na temat wartości społecznej w gospodarce cyrkularnej. Będzie się składać z przemówienia przewodniego wygłoszonego przez Ruth Paserman z Komisji Europejskiej, prezentacji dr Kerli Kant Hvass z Revaluate oraz dwóch paneli, w tym sesji pytań i odpowiedzi.

Podczas pierwszego panelu zostanie omówione, w jaki sposób polityka UE ewoluuje, aby wspierać integracyjną gospodarkę cyrkularną opartą na ponownym użyciu i naprawie oraz co jeszcze należy zrobić, aby pomóc w upowszechnieniu ponownego użycia i związanych z nim lokalnych zielonych miejsc pracy. Drugi panel skupi się na różnych perspektywach dotyczących ewolucji przyszłych modeli działalności w zakresie ponownego wykorzystania oraz roli, jaką w ich realizacji odegrają przedsiębiorstwa społeczne.

Rejestracja na konferencję pod linkiem: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_tGZ4VeERTUuonBFWzvmmpg.

 W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..