Istniejący od pięciu lat portal ekonomii społecznej przeszedł w ostatnim czasie gruntowną modernizację. Jest nowy layout, pojawiły się nowe zakładki – wszystko po to, aby był jeszcze bardziej przyjazny Czytelnikom i dostarczał więcej potrzebnych funkcjonalności i informacji.

Można stwierdzić, że nie zmienił się tylko jego adres – portal ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim wciąż jest dostępny pod adresem: es.rops.torun.pl.

Nowa szata graficzna, nowy układ stron, podstron i zakładek, wreszcie dwa zupełnie nowe działy – to efekt modernizacji portalu, którą przeszedł w ostatnich miesiącach. Z nowości, która na nim się pojawiły, są dwa katalogi.

  • Szkolny katalog ekonomii społecznej, czyli miejsce promowania tych podmiotów ekonomii społecznej, które swoją ofertę kierują do placówek oświatowych, pod kątem organizacji wycieczek szkolnych
  • Baza produktów i usług, czyli miejsce, gdzie podmioty ekonomii społecznej z naszego województwa będą mogły zamieszczać szczegółowe informacje, dotyczące produktów i usług przez nie oferowanych

Zachęcamy do zapoznania się z nowym - starym portalem, poznaniem jego nowego układu i do częstego odwiedzania.