Rzecznik Praw Obywatelskich i Związek Stowarzyszeń Alzheimer Polska organizują konferencję poświęconą osobom żyjącym z otępieniem i ich rodzinom, opiekunom. W tym roku dyskusja będzie dotyczyć możliwości wsparcia osób żyjących z demencją w zaawansowanym stadium choroby i ich bliskich.

Konferencja odbędzie się w piątek 16 września 2022 r. w godzinach 11.00-15.00 w Biurze RPO w Warszawie, Al. Solidarności 77, w formule hybrydowej.

W konferencji można uczestniczyć stacjonarnie (liczba miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń, z zastrzeżeniem możliwości rezygnacji z tej formy udziału, gdy ilość zachorowań na Covid znacznie wzrośnie) lub online. Podczas konferencji będzie możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie lub za pomocą maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Program konferencji wraz z linkiem do transmisji dostępny jest w załączeniu. Zgłoszenie udziału w konferencji należy przesłać do 8 września br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania: Program konferencji