PFRON zaprasza na szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+.

Szkolenia skierowane są do przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy współpracują z PFRONem i realizują programy wsparcia PFRON. Celem szkoleń jest nauczenie korzystania z systemu iPFRON+.

System iPFRON+ to platforma będąca znacznym ułatwieniem dla osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów. System wyposażony został w narzędzia aktywnie wspierające osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, dzięki którym załatwienie wielu spraw będzie możliwe w pełni bez wychodzenia z domu. Udział w szkoleniu pozwoli na zapoznanie się z interfejsem graficznym oraz sposobem pracy w systemie. Będzie okazją do poznania funkcjonalności narzędzia oraz podzielenia się opinią na jego temat.

Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności. Wszystkie szkolenia są dwudniowe. Szkolenia będą odbywały się online oraz stacjonarnie w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Białymstoku i Kołobrzegu, w miesiącu październiku i listopadzie 2022 r. Zapewniona zostanie także dostępność osobom z niepełnosprawnościami. Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu.

 

Zapisy na szkolenie dokonywane są poprzez wypełnienie formularza online.

Szkolenia stacjonarne: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia stacjonarne/

Szkolenia online: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-online/

Więcej informacji na stronie: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/zapraszamy-na-szkolenia-z-zastosowania-platformy-ipfron/ 

 

Więcej informacji.

Źródło: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/zapraszamy-na-szkolenia-z-zastosowania-platformy-ipfron/

Grafika: https://pl.freepik.com/