Szanowni Państwo

Informujemy o zakończeniu rejestracji elektronicznej na konferencję „Z głową w chmurach czy pod wiatr czyli o wyzwaniach dla polityki społecznej” w związku z wyczerpaniem limitu miejsc.

Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji zostaną poinformowane mailowo 17.11.2022r.

Osoby, które nie zakwalifikowały się na konferencję będą miały możliwość uczestnictwa w spotkaniu on-line. Transmisja konferencji na żywo odbywać się będzie na serwisie YouTube.

 

Link do transmisji:

Dzień pierwszy (22.11.2022 od godz 10:00): https://www.youtube.com/watch?v=lF3sEBHdbMY

Dzień drugi (23.11.2022 od godz 9:00): https://www.youtube.com/watch?v=L0BpXvleQes

 

UWAGA:             DORADZTWO DI

Podczas pierwszego dnia Forum od godziny 10.00 będzie również możliwość skorzystać z doradztwa w zakresie procesu deinstytucjonalizacji (DI) prowadzonego przez doradców: Pana dr hab. Bohdana Skrzypczaka, Pana Rafała Krenza oraz Pani Małgorzaty Kowalskiej. Zainteresowane osoby będą mogły porozmawiać między innymi na temat: prawnych aspektów DI, roli kosztów zaniechania
w budowaniu lokalnego wsparcia, analizy korzyści i trudności wsparcia środowiskowego, wpływu wsparcia środowiskowego na funkcjonowanie osób wymagających pomocy, tworzenia i pobudzania wolontariatu jako działania długofalowego, pobudzania i rozwijania aktywności społeczności lokalnej, budowania partnerstw lokalnych jako klucza do współpracy.