Zarządzanie organizacją, administracja i księgowość oraz zarządzanie projektami i marketing – to najważniejsze moduły programu „Szkolimy NGO”, który będzie realizowany od połowy stycznia przyszłego roku.

Program „Szkolimy NGO” został opracowany na bazie kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych osób eksperckich Fundacji Studio M6, w tym tych z tworzenia i zarządzania organizacją pozarządową i przedsiębiorstwem społecznym. Proponowany przez Fundację zestaw kompetencji pomoże organizacjom wzmocnić wizerunek profesjonalnego partnera dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych i innych NGOs.

Program szkolenia obejmuje serię 15 całodniowych warsztatów, podzielonych na trzy niezależne moduły:

  • zarządzanie organizacją (5 warsztatów);
  • administracja i księgowość (4 warsztaty);
  • zarządzanie projektami i marketing (6 warsztatów).

Szkolenia odbywać będą się w formule hybrydowej, tzn. możliwy jest w nich udział stacjonarny (w Toruniu) lub zdalny. Spotkania rozpoczną się od modułu zarządzanie organizacją 16 stycznia 2023 r. i kontynuowane będę co drugi poniedziałek.

Program szkolenia, materiały informacyjne oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie organizatora. Udział w programie jest bezpłatny.

Wszelkich informacji można uzyskać również drogą: telefoniczną pod numerem (+48) 786 020 704, Mariusz Godlejewski, koordynator projektu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w punkcie informacyjnym: Społeczna Agencja Pośrednictwa, ul. A. Mickiewicza 112, 87-100 Toruń, poniedziałek-piątek, 10:00-16:00

Zapraszamy na szkolenia. Dołącz do ponad 30 osób z 20 organizacji w Regionie, które skorzystały już ze szkoleń!

Program „Szkolimy NGO” będzie realizowała Fundacja Studio M6 we współpracy z Miastem Toruń, Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Toruniu.

 

 

Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.