Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza do udziału w Kujawsko-Pomorskich Mistrzostwach Menedżerskich - Turnieju Przedsiębiorczości Społecznej.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności jako właściciele i menedżerowie, zarządzając innowacyjnym przedsiębiorstwem z elementami przedsiębiorczości społecznej. Rywalizacja z wykorzystaniem symulatora biznesu polegać będzie na założeniu i poprowadzeniu agencji eventowej konkurując z innymi zespołami na wirtualnym rynku. Poszczególne rundy rozgrywek charakteryzować się będą coraz większym poziomem trudności, aby spośród uczestników wyłonić najbardziej przedsiębiorczych i kreatywnych menedżerów, którzy zmierzą się ze sobą w Toruniu podczas finału.  Do udziału w konkursie zapraszamy 3-osobowe szkolne zespoły wraz z nauczycielem-opiekunem, którzy pod opieką Certyfikowanych Trenerów Branżowych Symulacji Biznesowych, rywalizować będą o miano Mistrzów Przedsiębiorczości Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dla zwycięzców konkursu (uczniów i nauczycieli-opiekunów oraz zwycięskiej szkoły) przewidziane są cenne nagrody.

Warunkiem zakwalifikowania szkoły do konkursu jest wypełnienie przez nauczyciela-opiekuna formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej projektu: https://revas.pl/kpmm/

O zakwalifikowaniu szkoły do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja uczestników trwa do 10 maja br. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy. Zapraszamy do udziału.