Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach kompetencyjnych dotyczących Centrów Usług Społecznych (CUS) składających się z trzech modułów: Moduł I - szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych - 60 godzin,
Moduł II - szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych - 52 godziny
Moduł III - szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnej - 57 godzin

Szkolenia zostaną przeprowadzone w okresie marzec 2023 r. – maj 2023 r.

Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Kooperacja – efektywna i skuteczna”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna.

 

Szkolenia odbywać się będą w wygodnej formie on-line i realizowane będą zgodnie z wymogami Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych.

Szczegółowe terminy realizacji szkoleń zostaną ustalone po zakończeniu procedury wyboru Wykonawcy szkolenia.

Zgłoszenia prosimy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do dnia 28.02.2023 r.

 

Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem projektu: Panią Justyną Derda lub Panią Karoliną Kramkowską pod numerem tel. (56) 657-14-78.

 

Pliki do pobrania: