Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu informuje, iż w ramach projektu „Kooperacja – efektywna i skuteczna” rozpoczyna rekrutację osób chętnych do udziału w coachingu grupowym.

Coaching grupowy w pierwszej kolejności skierowany jest dla pracowników socjalnych nie uczestniczących dotychczas w coachingu indywidualnym z terenu powiatów: tucholskiego – gmina Tuchola, inowrocławskiego – gmina Gniewkowo i Kruszwica i nakielskiego – gmina Kcynia i Nakło nad Notecią.

 

Zakres tematyczny poruszany w czasie coachingu grupowego:

  • Prowadzenie rozmowy coachingowej
  • Zasady zadawania pytań, które otwierają rozmówcę
  • Nawiązywanie relacji z rodziną
  • Model GROW

 

Miejsce coachingu: Toruń, Hotel Heban

Termin spotkania: 07-08.02.2019r.

Czas spotkania: 16h

W trakcie coachingu zapewniamy uczestnikom nocleg oraz wyżywienie.

Osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych (dieta wegetariańska, wegańska itp.) lub potrzebach wynikających z niepełnosprawności, proszone są o zgłoszenie tego typu informacji telefonicznie.

Udział w coachingu jest bezpłatny. 

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. 

Formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 stycznia 2019roku.

Wypełnione i podpisane formularze uczestnictwa w projekcie przesłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć najpóźniej w dniu realizacji formy wsparcia.

Osoby do kontaktu:

Katarzyna Mamczarz , Szymon Wiśniewski tel. 56 657 14 60 wew. 1412

 

Coaching grupowy realizowany jest w ramach projektu "Kooperacja - efektywna i skuteczna" którego realizatorem jest Województwo Kujawsko-Pomorskie reprezentowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu. Partnerami w projekcie są: Województwo Lubuskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Województwo Pomorskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Gdańsku, Województwo Warmińsko-Mazurskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie, Województwo Wielkopolskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Województwo Zachodniopomorskie/ Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Szczecinie, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.