Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu informuje, iż w ramach projektu „Kooperacja – efektywna i skuteczna” rozpoczyna rekrutację osób chętnych do udziału spotkaniu konsultacyjnym w ramach projektu „Kooperacja – efektywna i skuteczna”.

Spotkanie konsultacyjne skierowane jest do pracowników instytucji sektora pomocy społecznej, rynku pracy, oświaty, ochrony zdrowia, sądownictwa, policji i NGO, zaangażowanych w pomoc i wsparcie rodzin z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Zaplanowano  blok edukacyjno-szkoleniowy gdzie uczestnicy zapoznają się z tematami związanymi z uwarunkowaniami efektywnej współpracy instytucji w świetle badań, budową systemu wsparcia rodziny ("od kooperacji do integracji") oraz familiocentryzmem (rodzina jako kategoria centralna systemu wsparcia).

Zaplanowano także blok konsultacyjny – gdzie odbędą się konsultacje gminnego modelu wsparcia rodziny z dziećmi wypracowanego w ramach realizacji projektu Kooperacja – efektywna i skuteczna.

 

Organizatorem spotkania jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.

 

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 7 marca 2019 roku w sali bankietowej "Talerz Katarzyny" przy Placu Świętej Katarzyny 9 w Toruniu.

 

Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godz. 10:00.

 

Udział w spotkaniu konsultacyjnym jest bezpłatny.

 

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Do pobrania:

 

Formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 28.02.2019 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoby do kontaktu – Pani Katarzyna Mamczarz oraz Pan Szymon Wiśniewski tel. 56 657 14 60.

 

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu "Kooperacja - efektywna i skuteczna" którego realizatorem jest Województwo Kujawsko-Pomorskie reprezentowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu. Partnerami w projekcie są: Województwo Lubuskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Województwo Pomorskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Gdańsku, Województwo Warmińsko-Mazurskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie, Województwo Wielkopolskie/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Województwo Zachodniopomorskie/ Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Szczecinie, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.