Dnia 21 1ipca br. w Punkcie opieki dla osób z niepełnosprawnościami z Ukrainy, prowadzonym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, odbył się koncert zespołu Half Light.

Występ toruńskiej grupy elektro-rockowej Half Light, która ma na swoim koncie już kilka albumów, wzbudził wiele emocji. Razem z zaproszonymi przyjaciółmi ze Środowiskowego Domu Samopomocy "Szymonówka" Fundacji im. Brata Alberta, mieszkańcy Punktu mieli okazję do wysłuchania takich utworów jak "W Cieniu Światła", "Kameleony" czy "Neony". Krzysztof „Cristobal” Janiszewski (wokal), Krzysztof „Kris” Marciniak (gitara) oraz Piotr „Piter” Skrzypczyk (klawisze) bardzo szybko nawiązali fantastyczny kontakt z podopiecznymi. Słuchacze wyrażali swój entuzjazm poprzez okrzyki, wspólne klaskanie oraz tańce. Mocne brzmienia przypadły do gustu zarówno starszym, jak i młodszym odbiorcom.

Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu opiekuna prawnego podopiecznych oraz Motocyklowego Zakonu Krzyżackiego #ERBUD. Bardzo dziękujemy za ten wyjątkowy czas zespołowi Half Light i – mamy nadzieję – do usłyszenia!