Zajęcia oferowane młodzieży w ramach projektu „Trampolina 3” są ciekawą alternatywą dla codzienności. Uczestnikom w każdym tygodniu proponowane są tematyczne zajęcia i atrakcyjne wyjścia, które  wspierają ich rozwój osobisty i społeczny.

W ostatnim tygodniu młodzież z MC Brodnica była na koncercie Darii Zawiałow w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, a młodzież z MC Golub-Dobrzyń w kinie na filmie „Clifford. Wielki czerwony pies”. Organizowane są też wyjścia na hale sportowe i lodowiska. W kilku MC nadal trwają zajęcia dziennikarsko-fotograficzne i żywieniowe. Ostatni czas jest to okres przedświąteczny. Młodzieżowe Centrum w Aleksandrowie Kujawskim przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia robiąc ozdoby świąteczne, a MC Golub-Dobrzyń, w ramach zajęć dziennikarsko-fotograficznych, przygotowało świąteczny filmik z własnym udziałem.

Każdy tydzień jest dla uczestników projektu „Trampolina 3” szansą na zdobycie nowych umiejętności, wzmocnienie  kompetencji  społecznych i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.  

 

Galeria zdjęć: