Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „ADITUS” z Włocławka zaprasza na konferencję metodyczną w ramach projektu ,,Trampolina 3, organizowaną w dniach 30.11-01.12.2023 r. w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach. Wydarzenie skierowane jest do kuratorów sądowych, zarówno zawodowych jak i społecznych, pedagogów i dzielnicowych pracujących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i dotyczyć będzie wspierania i resocjalizacji nieletnich.

Wśród tematów, którym poświęcona zostanie konferencja, znajdą się zagadnienia związane m.in. z ustawą o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich oraz nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej. W trakcie wykładów oraz konwersatoriów uczestników konferencji czekają jednak przede wszystkim prelekcje podejmujące temat wspierania i resocjalizacji nieletnich od strony praktycznej.

Konferencja jest bezpłatna dla uczestników.  W ramach konferencji organizatorzy zapewniają nocleg w pokojach dwuosobowych, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Liczba miejsc jest ograniczona do 60.

Zachęcamy do rezerwacji terminu i wzięcia udziału w wydarzeniu!

 

Link do rejestracji : https://tiny.pl/cn5hc

 

Plik do pobrania:

Program konferencji [pdf, 1 423KB]