W dniu  1 lipca 2017 r. w ramach projektu „Trampolina” odbył się Turnieju piłki nożnej w Zbrachlinie. Przedstawiciele Młodzieżowych Centrów w ramach Alternatywnych form spędzania czasu wolnego mieli możliwość poznać zasady fair play i „zdrowej” rywalizacji.  Nasi uczestnicy nauczyli się, że fair play jest normą wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę.

Rywalizacja sportowa drużyn okazała się idealnym sposobem na integrację środowiska, nawiązanie przyjaźni pomiędzy uczestnikami.

W turnieju wystąpili uczestnicy z Młodzieżowych Centrów we Włocławku nr I-IV, Aleksandrowie Kujawskim i Ciechocinku. Gościnnie w turnieju zagrała również drużyna „Sadownika Waganiec” oraz drużyna złożona z wychowawców i kadry projektu „Trampolina”. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Na podium stanęły drużyny włocławskie wykazując się doskonałymi umiejętnościami. Dla wszystkich drużyn przygotowano upominki oraz dyplomy.

 

Galeria zdjęć: