Trwa drugi nabór innowacyjnych pomysłów do Projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra”, w temacie: usługi opiekuńcze dla osób zależnych.

Szczegółowe informacje o naborze:

  • pomysły mogą zgłaszać dowolne podmioty, osoby indywidualne lub grupy osób,
  • pomysłodawca może składać dowolną ilość wniosków (pomysłów),
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne, pomoc we wdrożeniu pomysłu na szeroką skalę,
  • prosty formularz elektroniczny do zgłaszania pomysłów,
  • brak wkładu własnego,
  • minimum formalności,
  • bezzwrotny grant w wysokości do 50 000,00 zł.

 

Innowacyjność może dotyczyć zarówno wytwarzanych produktów, sposobu pracy, jak i kreowania nowych zjawisk oraz społecznej wartości dodanej.

 

Termin naboru: od 10.10.2017 r. do 30.11.2017 r.

 

Nabór prowadzony jest w oparciu o Procedury realizacji Projektu Grantowego (tzw. Regulamin udziału w Projekcie wraz z załącznikami), dostępne w Zakładce Aplikuj – Zasady naboru, na stronie internetowej projektu: www.inkubatorwielkichjutra.pl

 

Dane kontaktowe:

Strona Projektu: www.inkubatorwielkichjutra.pl

Facebook: www.facebook.com/inkubatorwielkichjutra/

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 505-820-079

 

INFORMACJE O PROJEKCIE

Projekt „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra” (Temat: Usługi opiekuńcze dla osób zależnych), wdrażany jest w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 4.1: Innowacje społeczne), na zlecenie Ministerstwa Rozwoju i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem głównym Projektu jest wsparcie procesu inkubacji 45 innowacyjnych pomysłów dotyczących usług opiekuńczych dla osób zależnych z terenu całej Polski, z których min. 20% zostanie przygotowanych do wdrożenia na szeroką skalę w okresie do 12.2018 r.

Grupą docelową Projektu są odbiorcy i użytkownicy nowych rozwiązań, tj. osoby zależne wraz z opiekunami, w szczególności: opiekunowie osób z niepełnosprawnością w zakresie wybranych czynności z życia społecznego i obywatelskiego oraz opiekunowie osób starszych.

Grantobiorcą (innowatorem społecznym) może być każdy, zarówno osoba indywidualna, jak i podmiot, mający pomysł na innowację społeczną dotyczącą usług opiekuńczych dla osób zależnych.

Projekt jest realizowany od 1 marca 2016 r. do 31 grudnia 2018 r., na terenie całej Polski.