Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa kujawsko-pomorskiego na konferencję pt. „Klauzule społeczne w zamówieniach publicznych” w dniu 11 grudnia br. w Toruniu w hotelu Filmar.

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się m.in. czym są klauzule społeczne i społecznie odpowiedzialne zamówienia publiczne, jak się je stosuje, jaki jest ich zakres i możliwości stosowania w prawie zamówień publicznych. Ponadto poruszone zostanie zagadnienie kontroli zamówień publicznych, a także przedstawione zostaną dobre praktyki stosowania klauzul społecznych z perspektywy samorządu. Z tematami zapoznają Państwa krajowi eksperci Katarzyna Ołdak-Bułanowska, Barbara Kunysz-Syrytczyk i Tomasz Schimanek.

Konferencja obędzie się w dniu 11 grudnia br. w Toruniu w hotelu Filmar przy ul. Grudziądzkiej 39-43. Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 grudnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest bezpłatny.

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Koordynacja ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.

 

Do pobrania: