Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu organizuje w dniu 14 marca 2017 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu podczas XXIV edycja WELCONOMY FORUM IN TORUŃ panel tematyczny pn. „Jak przyciągnąć dwa światy?” Korzyści z partnerstwa w obszarze biznesu i ekonomii społecznej.

W dniach 13-14 marca 2017 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu odbędzie się  XXIV edycja Forum Gospodarczego WELCONOMY FORUM IN TORUN, którego tematem przewodnim jest "Unia Europejska – co dalej?". Forum Gospodarcze w Toruniu jest jednym z największych kongresów gospodarczych w Polsce i stanowi ważne miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Podczas konferencji i paneli poruszane są aktualne problemy Polski i Europy. Co roku w Forum uczestniczy ponad 2000 osób, a wśród nich najważniejsze postaci ze świata polityki, biznesu, nauki, z kraju i zagranicy. Podczas dwóch dni obrad odbędą się liczne panele tematyczne oraz spotkania biznesowe. Jest to również okazja do spotkań praktyków jak i teoretyków różnych dziedzin, a wspólne rozmowy są źródłem inspiracji.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu po raz kolejny uczestniczy w tym prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu i tegoroczny panel tematyczny organizuje pn. „Jak przyciągnąć dwa światy?” Korzyści z partnerstwa w obszarze biznesu i ekonomii społecznej.

Realizacja panelu stanowi impuls do dyskusji przedstawicieli biznesu, podmiotów ekonomii społecznej z województwa kujawsko-pomorskiego o możliwościach i szansach rozwoju współpracy międzysektorowej w naszym regionie.

 

Moderatorem panelu będzie:

dr Marta Karwacka ekspert Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wykładowca Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie i WSB w Toruniu, ekspert ds. CSR rekomendowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, konsultant GoodBrand/ Better

 

Panelistami będą eksperci z dziedziny biznesu i ekonomii społecznej:

  • dr Krzysztof Matela wiceprezes BCC, Kanclerz Loży Bydgoskiej
  • Przemysław Oczyp Dyrektor Zarządzający w Firmie Go Responsible z Warszawy
  • Marta Olszewska Dyrektor Biura Izby Przemysłowo – Handlowej w Toruniu
  • Wacław Szramowski Prezes Spółdzielni Socjalnej „Perspektywa”, Prezes Fundacji "Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych" w Łasinie

 

 

Termin spotkania: 14 marca 2017 r., godz. 13.30 - 15.00

Miejsce spotkania: Hotel Copernicus w Toruniu, Bulwar Filadelfijski 11, sala: LUNA A,

 

Dodatkowych informacji udziela Dagmara Angowska pod nr tel. 571-293-182, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Bliższe informacje o WELCONOMY FORUM IN TORUŃ: www.forumgospodarcze.pl